КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Р. Бр.

Име и презиме

Школа

Ментор

Учионица

Шифра

Т1

Т2

Укупно

Место

1

Миона Ђуришић

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

New York

13

8

32

40

1.

2

Катарина Симовић

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Dublin

11

8

31

39

1.

3

Сандра Зелен

Гимназија „Ј.Ј. Змај“

Јелена Цвјетићанин

London

6

8

30

38

1.

4

Марко Пауновић

,,Ђорђе Натошевић“

Мира Филиповић

Melbourne

13

8

30

38

1.

5

Миле Вулетић

„Соња Маринковић“

Мирјана Мишић

New York

4

7

31

38

1.

6

Лара Леко

,,Ђорђе Натошевић“

Мира Филиповић

Dublin

1

8

30

38

1.

7

Тијана Петковић

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Toronto

9

8

30

38

1.

8

Дуња Мучало

„Коста Трифковић“

Јелена Дакић

New York

10

8

29

37

2.

9

Јана Јанковић

„Жарко Зрењанин“

Ивана Делић

Edinburgh

11

8

29

37

2.

10

Теодора Матијаш

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

London

8

6

30

36

2.

11

Владимир Бујак

„Жарко Зрењанин“

Мирослав Радуловић

Dublin

5

6

30

36

2.

12

Марко Новаковић

„Иво Лола Рибар“

Ивана Шолар

Dublin

13

8

28

36

2.

13

Игор Николић

„Јован Дучић“

Биљана Ковачевић

New York

6

8

28

36

2.

14

Јана Кукић

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Melbourne

8

7

29

36

2.

15

Сара Нешић

„Јован Дучић“

Биљана Ковачевић

Glasgow

11

6

30

36

2.

16

Јелена Живановић

„23.октобар“ С. Карловци

Гордана Јањић

Edinburgh

9

7

29

36

2.

17

Богдан Цветановски

,, Здравко Гложански,, Бечеј

Марко Вујков

Edinburgh

15

8

28

36

2.

18

Јелена Радовић

„20.октобар“Врбас

Весна Копривица

Vancouver

15

8

28

36

2.

19

Александар Станковић

,,Ђорђе Натошевић“

Мира Филиповић

London

7

7

28

35

2.

20

Исидора Кулић

„Јован Поповић“

Тамара Милошевић

New York

15

8

27

35

2.

21

Исидора Свилар

„Вук Караџић“

Љубица Јоцић

Dublin

9

7

28

35

2.

22

Дуња Мусулин

„Светозар Марковић Тоза“

Љубица Јанков

Glasgow

7

6

29

35

2.

23

Тијана Андрић

„Ј.Ј. Змај“ Ср.Каменица

Бранка Томовић

New York

8

8

27

35

2.

24

Ивковић Јован

„Здравко Гложански“ Бечеј

Марко Вујков

Melbourne

12

6

29

35

2.

25

Сара Петковић

„Север Ђуркић“Бечеј

Светлана Динић

Glasgow

3

7

28

35

2.

26

Тијана Топаловић

„Васа Стајић“

Владимир Широки

New York

12

8

27

35

2.

27

Душан Вајагић

Гимназија „Ј.Ј. Змај“

Јелена Цвјетићанин

Dublin

8

7

27

34

3.

28

Владимир Бошњаковић

„Соња Маринковић“

Мирјана Мишић

London

10

8

26

34

3.

29

Јована Везилић

„Светозар Марковић Тоза“

Љубица Јанков

London

12

8

26

34

3.

30

Вања Платиша

„Коста Трифковић“

Јелена Дакић

Dublin

3

8

26

34

3.

31

Петар Пилиповић

„М. Антић“ Футог

Татјана Видовић

Dublin

4

7

27

34

3.

32

Теодора Вранеш

,,Ђорђе Натошевић“

Мира Филиповић

Melbourne

4

7

27

34

3.

33

Ленка Калабић

„Ј.Г. Миленко“ Беочин

Александар Лазовић

Vancouver

10

7

27

34

3.

34

Ксенија Мудри

„Ј.Ј. Змај“ Ср.Каменица

Бранка Томовић

Vancouver

4

6

28

34

3.

35

Мартин Љаво

„Јан Чајак“ Бачки Петровац

Ивона Хансман

London

5

8

26

34

3.

36

Милица Бањанин

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Edinburgh

7

8

26

34

3.

37

Мариана Ђокић

„Ј.Г. Миленко“ Беочин

Александар Лазовић

London

1

6

27

33

3.

38

Синиша Марковић

„Коста Трифковић“

Јелена Дакић

London

9

7

26

33

3.

39

Ана Релић

„Жарко Зрењанин“

Ивана Делић

Vancouver

8

7

26

33

3.

40

Ива Барат

,,М.Пупин“ Ветерник

Татјана Радосављевић

New York

9

7

26

33

3.

41

Дуња Вираг

„Иво Лола Рибар“

Ивана Шолар

Toronto

14

7

26

33

3.

42

Елена Мучибабић

„Соња Маринковић“

Мирјана Мишић

Toronto

8

6

27

33

3.

43

Вања Марковић

„23.октобар“ С. Карловци

Гордана Јањић

Toronto

5

7

26

33

3.

44

Исидора Сабадош

„Петефи Шандор“

Ђенана Мајсторовић

Glasgow

13

7

26

33

3.

45

Сара Вучановић

„15. октобар“ Пивнице

Мариа Чинчуракова

Glasgow

6

7

26

33

3.

46

Александра Стјепановић

„Соња Маринковић“

Мирјана Мишић

Dublin

6

6

26

32

3.

47

Ања Гагић

„Јан Амос Коменски“ Кулпин

Милина Снида

Melbourne

7

8

24

 

 

48

Немања Раденковић

,,Никола Тесла“

Ксенија Дрча

London

14

5

26

 

 

49

Алекса Лотина

„Јован Дучић“

Биљана Ковачевић

London

13

8

22

 

 

50

Коста Добановачки

„Јован Поповић“

Тамара Милошевић

London

2

7

25

 

 

51

Ивана Илић

,,М.Пупин“ Ветерник

Татјана Радосавевић

London

3

6

25

 

 

52

Лазар Стефановић

„Ђура Даничић“

Милица Симин

London

11

6

17

 

 

53

Ана Васиљевић

„Бранко Радичевић“

Љиљана Тубић

Dublin

15

6

24

 

 

54

Лазар Урдаревић

„Јован Поповић“

Тамара Милошевић

Dublin

7

7

24

 

 

55

Милош  Митрић

„Душан Радовић“

Жељка Прцовић

Dublin

2

7

25

 

 

56

Ива Малбашић

„Светозар Марковић Тоза“

Љубица Јанков

Dublin

12

7

22

 

 

57

Магдалена Чапко

„Ј.Ј. Змај“ Ср.Каменица

Бранка Томовић

Dublin

14

7

25

 

 

58

Алекса Чуљак

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Melbourne

14

7

25

 

 

59

Лука Којић

Гимназија „Ј.Ј. Змај“

Јелена Цвјетићанин

Toronto

4

7

23

 

 

60

Јован Лазаревић

„Јован Поповић“

Тамара Милошевић

Toronto

6

6

24

 

 

61

Јелена Кохут

„Ј.Ј. Змај“ Ср.Каменица

Бранка Томовић

Toronto

2

8

24

 

 

62

Катарина Мошо

„Јован Поповић“

Тамара Милошевић

Edinburgh

5

8

25

 

 

63

Иван Карановић

„Жарко Зрењанин“

Ивана Делић

Toronto

1

7

25

 

 

64

Нађа Мишковић

„Светозар Марковић Тоза“

Светлана Раковић

Toronto

10

7

22

 

 

65

Јелена Влатковић

„Јован Дучић“

Биљана Ковачевић

Vancouver

11

7

23

 

 

66

Лука Шпањевић

„Коста Трифковић“

Мирјана Радојичић

Vancouver

7

8

24

 

 

67

Данијела Мартинов

„Милош Црњански“

Нада Вукадиновић

Vancouver

6

7

24

 

 

68

Ленка Марина Чекић

„Петефи Шандор“

Ђенана Мајсторовић

Vancouver

9

7

25

 

 

69

Радован Панић

„Вељко Петровић“ Бегеч

Ивана Стојић

New York

14

7

21

 

 

70

Милош Мамула

,,Д. Максимовић“ Футог

Сузана Костић

New York

1

5

25

 

 

71

Тијана Цветнаревић

“Прва војвођанска бригада“

Војислава Кољевић

Glasgow

14

5

26

 

 

72

Катарина Вујовић

,,Никола Тесла“

Ксенија Дрча

London

15

8

24

 

 

73

Лена Бурсић

„Ђура Даничић“

Милица Симин

Glasgow

4

7

24

 

 

74

Елена Панић

,,Д. Максимовић“ Футог

Сузана Костић

Glasgow

12

6

24

 

 

75

Стеван Клисарић

„М. Антић“ Футог

Татјана Видовић

Edinburgh

10

6

22

 

 

76

Анђела Тегелтија

„Ј.Ј. Змај“ Ср.Каменица

Бранка Томовић

Edinburgh

3

7

20

 

 

77

Исидора Дукић

„Светозар Марковић Тоза“

Светлана Раковић

Edinburgh

6

7

21

 

 

78

Маша Веселиновић

,,М.Пупин“ Ветерник

Едина Куртишевић

Edinburgh

13

6

21

 

 

79

Тара Витас

„Петефи Шандор“

Ђенана Мајсторовић

Melbourne

1

7

22

 

 

80

Војана Бановић

„Доситеј Обрадовић“

Соња Лубашчик

Vancouver

5

7

19

 

 

81

Александер Зајац

„15. октобар“ Пивнице

Мариа Чинчуракова

Edinburgh

2

7

23

 

 

82

Стеван Рађеновић

„Вук Караџић“ Б. Паланка

Јелена Кузмановић

Edinburgh

8

7

20

 

 

83

Миодраг Угрица

„Вук Караџић“ Б. Паланка

Слађана Мандић

Glasgow

2

8

23

 

 

84

Милица Бркић

„Десанка Максимовић“ Б.Паланка

Данијела Милаковић

Glasgow

1

7

24

 

 

85

Дуња Михајловски

„Свети Сава“ Б.Паланка

Мерима Гњатић

Glasgow

10

6

24

 

 

86

Дамјан Калко

„15. октобар“ Пивнице

Мариа Чинчуракова

Melbourne

5

6

22

 

 

87

Марија Рибић

„Петар Кочић“ Темерин

Мирјана Јосиповић

Edinburgh

4

7

23

 

 

88

Никола Велимир

„Петар Кочић“ Темерин

Мирјана Јосиповић

Melbourne

15

6

25

 

 

89

Софија Јокић

„Петар Кочић“ Темерин

Весна Поповић

Melbourne

3

6

25

 

 

90

Маријана Симић

,,Север Ђуркић,, Бечеј

Светлана Динић

New York

11

8

22

 

 

91

Балзам Норберт

,, Здравко Гложански,, Бечеј

Живковић Габриела

Toronto

7

7

23

 

 

92

Варо Оливер

,, Здравко Гложански,, Бечеј

Живковић Габриела

Vancouver

14

7

24

 

 

93

Варњу Шара

,, Петефи Шандор,, Бечеј

Ћук Даниела

Vancouver

12

7

22

 

 

94

Никола Игић

,,Светозар Марковић,, Б. Градиште

Гордана З. Свилокос

Vancouver

13

7

22

 

 

95

Снопчек Беркец Жигмонд

,,Петефи Шандор,, Бечеј

Ћук Даниела

Glasgow

5

7

24

 

 

96

Вук Ивановић

,,Север Ђуркић,, Бечеј

Светлана Динић

Toronto

15

6

22

 

 

97

Ђорђе Секулић

„Славко Родић“Бачки Јарак

Ана Фодора

Glasgow

9

6

20

 

 

98

Дуња Гајић

„Славко Родић“Бачки Јарак

Ана Фодора

Vancouver

3

7

19

 

 

99

Бориша Хрњез

„Светозар Милетић“Врбас

Јелена Марјанац

New York

3

7

25

 

 

100

Ања Гузина

„П.П.Његош“Врбас

Весна Грегорински

New York

2

7

25

 

 

101

Јустина Шарчев

„Вук Караџић“Србобран

Милана Дашић

Toronto

3

6

24

 

 

102

Саманта Даничић

Јован Јовановић Змај Србобран

Марија Коман

Melbourne

2

7

23

 

 

103

Дајана Јана Брна

Јан Чајак Бачки Петровац

Данијела Лешћанин

Edinburgh

12

8

21

 

 

104

Ивана Ломенова

Јан Чајак Бачки Петровац

Данијела Лешћанин

Melbourne

6

7

25

 

 

105

Ема Хелена Хашка

„Јан Амос Коменски“ Кулпин

Милина Снида

Edinburgh

1

8

17

 

 

106

Данило Миклушев

„Петефи Шандор“

 

 

 

 

 

 

 

107

Власта Божић

„Петефи Шандор“

 

 

 

 

 

 

 

108

Ивона Кабић

„Петефи Шандор“

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕДСЕДНИК  КОМИСИЈЕ: Тамара Милошевић
ЧЛАНОВИ: Војислава Кољевић, Светлана Динић

Датум: 25.03.2018.
Место: Нови Сад

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА