ПОСЕТА УЧЕНИКА II-2 ОДЕЉЕЊА ДЕПАТМАНУ ЗА ИНЖЕЊЕРСТВО ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ И ЗАШТИТЕ НА РАДУ, ФАКУЛТЕТУ ТЕХНИЧКИХ НАУКА

У среду, 7. 02. 2018. године, ученици II-2 одељења гостовали су на Факултету техничких наука. Захваљујући љубазним домаћинима на Департману за инжењерство заштите животне средине и заштите на раду имали су прилику да активним учењем прошире знања из предмета Чувари природе. Кроз радионице, презентације и дискусије сазнали су више о рециклажи, такмичили су се у селектовању отпада, посетили су лабораторију за машинство где су имали прилику да виде алате и машине неопходне за обраду материјала. Извођење експеримената у лабораторији за хемију имало је посебну драж на наше ученике. На крају су се одморили уз закуску на Машинцу.

Захваљујемо се професору Горану Вујићу, његовим колегама и асистентима на предивном и разноврсном програму који су нам припремили.