НАШ ХОР НА ФЕДЕХО ФЕСТИВАЛУ У БЕОГРАДУ

Хор је наступао првог дана фестивала хорова ФЕДЕХО који се одржао 17. 5. 2017. у ДКЦ  у Београду a који има за  циљ окупљањe хорова деце и младих. У трајању од 3 дана  на фестивалу су учествовали дечији хорови, хорови основних,о сновних музичких ,средњих школа, црквени хорови и они при државним и приватним институцијама. Хор је награђен 2 наградом за најбоље изведену народну композицију. Учесници фестивала имали су  прилику да уз забаву и упознавање са својим вршњацима једни другима презентују свој таленат, упореде музичка достигнућа и покажу се у музичком жанру у ком су најбољи. Корепетитор хора на такмичењу била је Мина Станковић – проф. у балетској школи у Новом Саду која је на клавиру пратила извођење  песме“Oye“, а ритмичка пратња ученици средње музичке школе „Исидор Бајић“ са одсека за удараљке: Томислав Мијат, Erdei Szabolch, Саша Влаисављевић.

НАШ ХОР НА ФЕДЕХО ФЕСТИВАЛУ У БЕОГРАДУ