Нађа Шишић, 5-2 на „25. Euro Show Dance Fest” са својим другарицама из плесног клуба „ULTRA DANCE“ освојила 1. место у категорији Hip Hop Duo Youth као и 1. место у категорији Hip Hop Formation Youth.

Нађа Шишић, ученица 5-2 одељења наше школе учествовала је са плесним клубом „ULTRA DANCE“  на јубиларном међународном такмичењу у модерном плесу: „25. Euro Show Dance Fest” у спортској хали бање Кањижа, одржаном дана 22.04.2017.године. Оцењивао их је међународни жири. Нађа је са својим другарицама освојила 1. место у категорији Hip Hop Duo Youth као и 1. место у категорији Hip Hop Formation Youth.

Честитамо Нађи на постигнутим успесима и освојеним наградама!