6. 05. 2016. – Илија Одаџић, ученик 1-4 одељења је освајач је бројних медаља у такмичењима у мушкој спортској гимнастици

Илија Одаџић, ученик 1-4 одељења је освајач је бројних медаља у такмичењима у мушкој спортској гимнастици. У такмичењу 1. кола ПГЛ Војводине Илија је освојио 3. место у вишебоју 1. селекције и 1. место у 1. селекцији екипно. На бројним такмичењима од прошле године до данас наш ђак првак показао је да му се смеши блистава спортска каријера. На ДКМТ гимнастичарском купу међународног карактера који се одржао у Мађарској, Кишкунхалашу, Илија је постао поносан власник три бронзане медаље (појединачно по справама).

ilija_odavic1ilija_odavic-2ilija_odavic-3