Распоред изборне наставе – Грађанско васпитање – Александар М. Чиплић

Распоред изборне наставе – Грађанско васпитање – Александар М. Чиплић

  Грађанско васпитање Наставник: Александар М. Чиплић Час Време Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак ПАРНА 1. 08.00-08.45           2. 08.50-09.35           3. 09.55-10.40           4. 10.45-11.30    

Термини одржавања ЧОС-а

Термини одржавања ЧОС-а

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТЕРМИН ОДРЖАВАЊАЧОС-а Поповић Валерија уторак, 5.час Прица Нада петак, 4.час Голубовић Александра понедељак, 5.час Јанковић Слађана уторак 5.час Грујин Биљана среда, 4.час Мунижаба Јелица среда, 5.час Козомора Тамара среда, 5.час Јанковаларгић Драгана среда, пре подне-5.час, после подне- претчас Продановић

Термини одржавања секција

Термини одржавања секција

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА СЕКЦИЈЕ (И НАЗИВ СЕКЦИЈЕ)   Поповић Валерија / Прица Нада / Голубовић Александра / Јанковић Слађана /  Грујин Биљана / Мунижаба Јелица / Козомора Тамара / Јанков Аларгић Драгана / Продановић Милана /  Кецо Снежана „Драмска“-понедељак, непарна,

Термини одржавања додатне наставе

Термини одржавања додатне наставе

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА ДОДАТНЕ НАСТАВЕ   Поповић Валерија / Прица Нада / Голубовић Александра / Јанковић Слађана / Грујин Биљана среда, 5.час Мунижаба Јелица петак, 5.час Козомора Тамара четвртак, 5.час Јанковаларгић Драгана четвртак, 5.час Продановић Милана четвртак, 5.час Кецо Снежана

Термини одржавања допунске наставе

Термини одржавања допунске наставе

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ Поповић Валерија четвртак, 5.час Прица Нада петак, пре подне-5.час, поподне-претчас Голубовић Александра уторак, 5.час Јанковић Слађана понедељак, пре подне-5.час, поподне-претчас Грујин Биљана понедељак, 5.час Мунижаба Јелица уторак, 5.час Козомора Тамара петак, 5.час Јанковаларгић Драгана петак,

Термини одржавања индивидуалних разговора

Термини одржавања индивидуалних разговора

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА   Поповић Валерија четвртак,3.час Прица Нада четвртак, 5.час Голубовић Александра уторак, 2.час Јанковић Слађана петак, 2.час Грујин Биљана понедељак, 4.час Мунижаба Јелица уторак, 4.час Козомора Тамара четвртак, 3.час Јанковаларгић Драгана уторак, 3.час Продановић Милана четвртак

ОДЕЉЕЊСКА СТАРЕШИНСТВА РЕДОВНЕ НАСТАВЕ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

ОДЕЉЕЊСКА СТАРЕШИНСТВА РЕДОВНЕ НАСТАВЕ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

ОДЕЉЕЊСКА СТАРЕШИНСТВА РЕДОВНЕ НАСТАВЕ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ   Одељење Одељењски старешина Одељење Одељењски старешина I – 1 I – 2 I – 3 I – 4 I – 5 Надежда Војновић Снежана Тешић Бранкица Шиђански Мирјана Шупут Софија Бабић II –